پیش از خرید از بافندگی ابراهیمی سوالی دارید؟
پاسخ سوالات شما اینجاست!

اگر پاسخ خود را پیدا نکردید از بخش پشتیبانی فروش با ما ارتباط بگیرید.

برای مشاهده پاسخ روی پرسش کلیک کنید!

بعضی از مواقع به دلیل شلوغی سایت و یا مشکل در درگاه و سرویس پرداخت شاپرک احتمال مشکل در درگاه پرداخت وجود داره، میتونید بعد از چند دقیقه مجدد امتحان کنید.

چنانچه مبلغ سفارش از حساب شما کسر و پرداخت و خرید موفق نبود، نگران نباشید؛ در این صورت مبلغ به صورت خود کار عودت داده می شود.

اگر به هر دلیلی موفق به پرداخت نشدید، می توانید از طریق پشتیبانی خرید از سایت سفارش در ایتا سفارش خود را کامل کنید.

برای ورود به سایت بافندگی ابراهیمی و خرید مجدد از سایت، علاوه بر امکان ورود با نام کاربری و رمز عبور، امکان ورود با شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام وارد کردین نیز فراهم است.

کافیه از صفحه ورود به سایت، شماره تلفن همراهی ثبت نام را وارد و روی گزینه دریافت کد یکبار مصرف کلیک کنید، تا پس از دریافت و وارد کردن کد، به حساب کاربری خود وارد و فرایند خرید را انجام دهید.

همچنین از گزینه فراموشی رمز عبور، می توانید رمز خود را بازیابی کنید.

موجودی محصولات سایت، در سایز و رنگ و طرح های مختلف به صورت روزانه انجام می شود، می توانید مجدد در روزهای آینده صفحه محصول را بررسی کنید یا از رنگ و طرح های دیگر سفارش دهید.

گاهی به دلیل شرایط و محدودیت های تولید، این امکان وجود دارد تا از یک رنگ یا سایز و مدل با محدودیت تولید مواجه باشد و آن محصول تا مدتی موجود نباشد؛ توصیه ما سفارش از رنگ و طرح های مشابه است.

چناچه شما فروشنده منسوجات و کالای خواب و حمام هستید و قصد خرید عمده از بافندگی ابراهیمی را دارید می تواند از طریق شماره تماس 09100237646 با ما ارتباط بگیرید.

جشنواره های فروش بافندگی ابراهیمی و تخفیفات سایت فروشگاهی ما از طریق کانال ایتا و صفحه اینستاگرام بافندگی ابراهیمی اطلاع رسانی خواهد شد.

با هر خرید از سایت ابراهیمی، برای خرید های بعدی تخفیف دارید!

به این صورت که نسبت به مبلغ خری امتیاز کسب می کنید و این امتیاز ها در خرید بعدی تبدیل به تخفیف شده و از مبلغ سفارش کم خواهند شد.

هنگام ثبت سفارش و انتخاب محصول، امتیاز هر محصول نمایش داده میشه؛ بعد از اتمام سفارش از پنل کاربری بخش امتیازات می توانید امتیاز کسب شده را مشاهده کنید.

در خرید بعدی با انتخاب گزینه تبدلی امتیاز به تخفیف در مرحله ثبت سفارش به طور خودکار روی مبلغ سفارش تخفیف اعمال خواهد شد.

یادتون نره که برای استفاده از امتیازات تا ۴۰ روز پس از کسب امتیاز فرصت دارین

توضیحات بیشتر درباره نحوه کسب و استفاده از امتیاز