درباره بافندگی ابراهیمی

گروه بافندگی ابراهیمی یزد با نیم قرن تجربه‌، تولید کننده‌ی انواع منسوجات سنتی یزد می باشد و ساز و کار آن از ابتدا به گونه ای پایه ریزی شده است که همواره با سلیقه ی مصرف کنندگان عزیز همراه باشد و روز به روز با حفظ اصالت یزدی محصولات، طرح و رنگ های متنوع و جدیدی را تولید کند.
گروه بافندگی ابراهیمی یزد دائما می کوشد تا مصرف کنندگان عزیز با قیمت های تمام شده‌ی بسیار پایینی محصولات را تهیه کنند؛ همین دلیل سبب شد تا سایتی راه اندازی کند و محصولاتش را بدون واسطه عرضه کند.

کارنامه کاری بافندگی ابراهمی

40
سال سابقه
0 +
اعضای تیم
k 0
سفارش موفق
% 0
رضایت مشتریان
1 نوع
تنوع محصولات
1 مدل
تنوع طرح و رنگ
sc
سخن مدیر عامل

محمد علی ابراهیمی؛ بنیانگذار و مدیر عامل بافندگی ابراهیمی

نساجی به ویژه نساجی سنتی، صنعتی پیشینه دار در ایران و به خصوص در استان یزد می باشد،‌ ویژگی اصلی نساجی سنتی استفاده از الیاف طبیعی است که منجر به کیفیت بافت و طرح در محصول نهایی می شود. گروه بافندگی ابراهیمی با دیدگاه تولید محصولات ارگانیک، زیبا و کاربردی با قیمتی کاملا رقابتی تاسیس گردیده و در جهت توسعه تولید ملی و رضایت مصرف کنندگان گام بر می دارد.

چرا باید
محصولات بافندگی ابراهیمی را انتخاب کنیم؟

مشتریان ما، سرمایه و افتخار ما هستند؛ از همراهی شما خرسند و قدردان اعتماد شما هستیم. تلاش ما تولید محصولات با کیفیت ایرانی است.

اصالت دیروز، تکنولوژی امروز

در کنار تجربه موفق در عرصه تولید منسوجات سنتی یزد، بهره گیری از دستگاه ها و تکنولوژی روز صنعت نساجی باعث شده تا کیفیت تولیدات بافندگی ابراهیمی بیش ازپیش بهبود یابد.

بیشترین رضایت مشتریان

مفتخریم که همواره توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب و اعتبار برند شناخته شده ابراهیمی در صنعت نساجی کشور را بهبود بخشیم. همواره در تلاشیم تا اعتماد شما را پاسخی درخور دهیم.

تولیدات با کیفیت و کاربردی

– تولید شده از مواد اولیه مرغوب و ارگانیک
– عمرطولانی، زیبا و مقاوم و قیمت رقابتی
– کیفیت بالا در بافت و رنگ و دوخت
– کم حجم و مناسب مسافرت
– تنوع در طراحی و کاربرد